Предмет: География,
автор: kauga
1.Відстань з півночі на південь вздовж 20° сх.д. в градусах і км
32°+ 35°=67°
67° x 111 км = 7437км
350 км х 21,1 см = 7385 км
2. Відстань із заходу на схід вздовж 10° пн.ш. в градусах і км
14°+ 52°=66°
66°× 109,6км = 7233,6(км)
350 км х 20,3 см = 7 105км
3. Порівняти результати, зробити ВИСНОВКИ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответь:7326км
Это правильно ответ
Это правильно ответ
Похожие вопросы
Предмет: Астрономия,
автор: egorchik1236
Предмет: Українська література,
автор: vender12hp
Предмет: История,
автор: samat090283
Предмет: Математика,
автор: erkezanzarkymbaj
Предмет: Математика,
автор: wwshakhova2010