Предмет: Литература, автор: yulia875886

Характеристика лілеї т. Шевченко

Ответы

Автор ответа: lol2212452
0

Ответ:

Объяснение:

Лілея Тараса Шевченка - це одна з найважливіших поетичних робіт великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, написана в 1847 році. Ця поема стала частиною його поетичного циклу "Кобзар" і має особливе місце в українській літературі. Лілея - це назва цієї поеми, а також символ, що визначає центральну тему і духовний стан самого поета.

Лілея Т. Шевченка може бути описана так:

Символ національного відродження: Лілея у поезії Тараса Шевченка стала символом національної свободи та відродження України. Її зразок відродження знаходиться в природі, як і національна ідея у серці українців.

Краса природи і внутрішня сила: Лілея описана в поезії як квітка неймовірної краси, але в той же час міцна і стійка. Це відображає самого Тараса Шевченка, який був поетом і патріотом, який волів боротися за свободу і незалежність України, навіть у важкі часи.

Відображення долі нації: У поезії "Лілея" Шевченко відтворює долю українського народу, який, подібно до цієї квітки, переживав тяжкості, але все одно залишався живим і міцним у боротьбі за свої права та свободу.

Літературне майстерність: Поема "Лілея" є прикладом високої літературної майстерності Тараса Шевченка. Вона вражає своєю мовною красою, образністю та глибиною поетичних думок.

Лілея Т. Шевченка стала однією з найважливіших творів в українській літературі та символом боротьби за національну самостійність та вільну долю України.

Автор ответа: vikacigareva37
0

"Лілея" Тараса Григоровича Шевченка - це твір, написаний у жанрі вірша. У цьому творі автор описує образ лілії – прекрасної квітки, що символізує чистоту, непорочність та красу.

Образ лілії у вірші "Лілея" використовується автором для створення яскравого і незабутнього образу. Лілія стає символом чистоти та непорочності, краси та шляхетності, що робить вірш особливо привабливим для читачів.

Крім того, образ лілії в "Лілеї" асоціюється з образом молодої дівчини, що надає віршу особливої ліричності та емоційності. Автор порівнює лілію з молодою дівчиною, яка чиста та непорочна, як цей квітка.

Таким чином, характеристика "Лілеї" Тараса Шевченка полягає у використанні образа лілії для створення яскравого і незабутнього символу чистоти, непорочності та краси. Цей образ стає центральним елементом вірша, навколо якого будується весь сюжет та образи твору.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: zumazanmansur71
ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 100 БАЛЛОВ ТОЛЬКО НОРМАЛЬНО ПЖ
3 балла Совсем разленился Митрофан. А соседям жалуется: - Приболел, всякие хвори начали цепляться. Народ уж поля пшеницей засевать начал, а Митрофан всё охает. И вот однажды постучался к Митрофану главный работник по имени Труд Иванович, и строго спрашивает: Отвечай, Митрофан, подобру-поздорову, почему не начинаешь сев? Приболел немного. А знаешь ли ты, Митрофан, что от лени человек болеет, а от труда здоровеет? - спросил его Труд Иванович. Поднялся Митрофан, подпоясался, да и пошёл в поле. А там все трудятся. И Труд Иванович здесь же. Кому подмигнëт, кого пожурит, но всем помогает. И Митрофану помог, когда тот работать начал. Обрадовался Труд Иванович, что Митрофан лениться перестал. Правильно, не век же парню на печи сидеть. А Митрофан, поработав, совсем другим стал: щеки порозовели, глаза горят. Куда только хвори подевались? Убежали, наверно, в царство Лени-матушки. Да, не зря молвится пословица: «От лени человек болеет, а от труда здоровеет». 1.Определите тему и основную мысль текста. 2. Ответьте на вопросы. 1) Почему Митрофан не приступал к севу? Обьясни. 2) Кто отправил Митрофана в поле? Дай краткий ответ. 3) Должны ли люди помогать друг другу в работе? Выскажи свое мнение, используя фразы «Я считаю...>>, «По моему мнению...>> Задание 2. Соберите пословицы: 2 балла • небо без жить дела только коптить. • перетрут терпенье все и труд • ТРУДИТСЯ чем кто хорошо, тому хвалиться есть • портит труд кормит, а человека лень. Задание 3. Ответьте на вопросы. Какой общей темой объединены пословицы? Чему нас учат пословицы,
2 балла текст 5-6 значением, Задание 4. Напишите небольшой предложений, используя слова с прямым и переносным СИНОНИМЫ, антонимы, Омонимы многозначные слова, заимствованные слова; гиперболы, эпитеты, сравнения на тему: «От лени человек болеет, а от труда здоровеет», опираясь на сюжет прослушанной сказки. 3 балла Всего 10​