Предмет: Физика,
автор: cernizsasa387
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ !!!!!!
визначте кількість теплоти необхідної щоб олов'яну кулю об'ємом 25см³нагріти від 15до80 градусів густина олива 7300
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Кількість теплоти, потрібна для нагіг кулі об'ємом 25 см³, від 15°C до 80°C, можна розрахувати за формулою q = m*C*ΔT.
q = кількість теплоти, necessary
m = маса кулі, 25 см³ = 0,025 кг
C = коефіцієнт об'ємна теплоємність олова, 251,1 Дж/кг*K
ΔТ = різниця між 80°C і 15°C, 80 - 15 = 65°C
q = 0,025*251,1*65 = 43,4 кДж
Отже, знадобиться 43,4 кДж теплоти на нагрівання кулі.
cernizsasa387:
можна будь ласка з дано знайти розвязаня
774000Дж
Объяснение:
Дано:
с=1000Дж/кг°С
m=77,4kr
∆t=20-10=10°С.
Q=cm∆t=1000*77,4*10=774000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: malina0999993333
Предмет: Физика,
автор: mariastrizakova15
Предмет: Математика,
автор: popovenukaliona
Предмет: Алгебра,
автор: kausar60