Предмет: Экономика, автор: taonyaa

Визначте первісну вартість основних виробничих фондів, якщо ціна придбання одиниці устаткування – 8 тис. грн, транспортно-монтажні витрати – 3 тис. грн, норма амортизації 10%, період експлуатації фондів – 8 років.

Ответы

Автор ответа: Kelvadan
3

   Річна амортизація = (Ціна придбання + Транспортно-монтажні витрати) * Норма амортизації.

  Річна амортизація = (8,000 грн + 3,000 грн) * 10% = 11,000 грн * 0.10 = 1,100 грн.

  Первісна вартість = Річна амортизація * Період експлуатації.

Первісна вартість = 1,100 грн/рік * 8 років = 8,800 грн.

   Отже, первісна вартість основних виробничих фондів становить 8,800 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: iaslastin
Предмет: Геометрия, автор: Finfirk