Предмет: Химия,
автор: inari70
СРОЧНОООООО!!!!!
Обчисліть масу барій нітрату отриманого при взаємодії 342г барій гідроксиду з нітратною кислотою. Вихід продукту становить 83%.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Ba(OH)2 + 2HNO3 -> Ba(NO3)2 + 2H2O
Маса молекули Ba(OH)2 = 137.33 g/mol
Маса молекули Ba(NO3)2 = 261.34 g/mol
Співвідношення між масами Ba(OH)2 і Ba(NO3)2 = 137.33 g : 261.34 g = 1 : 2
Тобто, за кожні 1 г барій гідроксиду отримуємо 2 г барій нітрату.
Маса теоретично можливого барій нітрату:
342 г барій гідроксиду * (2 г барій нітрату / 1 г барій гідроксиду) = 684 г барій нітрату
Тепер, враховуючи вихід продукту, знайдемо масу отриманого барій нітрату:
Маса отриманого барій нітрату = 684 г (теоретично можливо) * 0.83 (вихід продукту) = 568.12 г
Отже, маса барій нітрату, отриманого при цій реакції, становить 568.12 г.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: maksimhristinec050
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: 1emilia1
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним