Предмет: Физика,
автор: opanasevicdiana
Тіло за 5с пройшло відстань з точки з координатою 10м в точку з посрди натою -10м. Визначити швидкість руху, записати рівняння руху.
СРОЧНО.!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Швидкість руху можна визначити, розділивши зміну відстані на зміну часу:
Швидкість = (кінцева відстань - початкова відстань) / час
Швидкість = (-10 м - 10 м) / 5 с = -20 м / 5 с = -4 м/с
Рівняння руху можна записати в такому вигляді:
x = x₀ + v * t
де:
x - кінцева відстань
x₀ - початкова відстань
v - швидкість
t - час
Таким чином, рівняння руху буде:
x = 10 м - 4 м/с * t
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: gul32226
Предмет: Литература,
автор: GeniusThoughts
Предмет: Українська мова,
автор: veronikadremanovic13
Предмет: Литература,
автор: islammavankui
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним