Предмет: Химия, автор: yanabarbina81

в 400 г воды растворено 50 г соли ! какова массовая доля полученного раствора. Срочно плиз, ответ

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Массова частка розчину обчислюється за формулою:

Масова частка (%) = (Маса розчиненої речовини / Маса розчину) * 100

У вашому випадку:

Маса розчиненої солі = 50 г
Маса розчину (включаючи воду) = 400 г

Масова частка розчину = (50 г / 400 г) * 100 = 12.5%

Отже, масова частка отриманого розчину дорівнює 12.5%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: dasabondarcuk03