Предмет: Химия, автор: zanerkezumagazieva

массасы 8 г натрий гидроксиді мен 29.4 г күкірт қышқылын әрекеттестіргенде түзілген тұздың массасын анықтаңыз
очень срочно надо!​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1
Для визначення маси утвореного тузу в реакції між натрієм гідроксидом (NaOH) і купрум(II) сульфатом (CuSO4), спершу ми повинні знайти хімічну реакцію, а потім збалансувати її:

2NaOH + CuSO4 -> Na2SO4 + Cu(OH)2

Тепер ми бачимо, що одна моль купрум(II) сульфату (CuSO4) утворює одну моль купрум(II) гідроксиду (Cu(OH)2). Маса молекули CuSO4 дорівнює 63.5 + 32 + 4 * 16 = 159.5 г/моль. Таким чином, 29.4 г купрум(II) сульфату містять (29.4 г / 159.5 г/моль) молів, і тому утвориться така ж кількість молей купрум(II) гідроксиду.

Маса молекули Cu(OH)2 дорівнює 63.5 + 2 * (1 + 16) = 97.5 г/моль. Тож маса утвореного купрум(II) гідроксиду дорівнює:

(29.4 г / 159.5 г/моль) * 97.5 г/моль ≈ 18 г

Отже, маса утвореного тузу становить близько 18 г.

zanerkezumagazieva: спасибо!
Похожие вопросы