Предмет: Физика,
автор: m42754424
У дві склянки налито по 200 г води при 80°С. У воду одночасно опустили в пер- шу склянку 50 г алюмінію при 5°С, а у другу 50 г свинцю при 5°С. У якій склянці встановиться нижча температура? На скільки градусів?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для першої склянки (вода + алюміній):
200 г 4.18 Дж/(г·°С) (T - 80°С) = 50 г 0.9 Дж/(г·°С) (80°С - 5°С)
Звідси отримуємо:
836(T - 80) = 2025(75)
836T - 66880 = 151875
836T = 218755
T ≈ 261.7°С
Для другої склянки (вода + свинець):
200 г 4.18 Дж/(г·°С) (T - 80°С) = 50 г 0.13 Дж/(г·°С) (80°С - 5°С)
Отримуємо:
836(T - 80) = 32.5(75)
836T - 66880 = 2437.5
836T = 69317.5
T ≈ 82.85°С
Отже, в другій склянці (вода + свинець) встановиться нижча температура, приблизно 82.85°С, що на 2.15°С нижче, ніж температура в першій склянці.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: ignatenkop14
Предмет: Английский язык,
автор: zaporozhec015
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: iphone52
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: mshw