Предмет: Физика, автор: alinochka01012008

Визначити молярну масу і кількість молекул 20 моль речовини, якщо маса
речовини 20 г.

Ответы

Автор ответа: olehwerner2
0

Ответ:

Молярна маса речовини визначається за формулою:

Молярна маса = Маса / Кількість молів

У цьому випадку, маса речовини 20 г, і ви маєте 20 моль речовини. Тобто:

Молярна маса = 20 г / 20 моль = 1 г/моль

Отже, молярна маса речовини дорівнює 1 г/моль.

Для визначення кількості молекул в 20 моль речовини використовуйте число Авогадро, яке дорівнює приблизно 6,022 × 10^23 молекул на моль. Таким чином:

Кількість молекул = Кількість молей × Число Авогадро

Кількість молекул = 20 моль × 6,022 × 10^23 молекул/моль = 1,2044 × 10^25 молекул

Отже, в 20 моль речовини міститься приблизно 1,2044 × 10^25 молекул.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: inzumels43
Предмет: Математика, автор: f2319677
Предмет: Русский язык, автор: bukharbaevsayan2709