Предмет: Физика, автор: dbkopin888

Из баллистического пистолета пуля вылетает пуля вертикально вверх со скоростью 1,8 м/с. На какой высоте от пистолета будет пуля через 1,7 c?

Ответы

Автор ответа: Kelvadan
1

Рівняння руху в цьому випадку має такий вигляд:

h = h0 + v0t - (1/2)gt²

де: h - висота, на якій буде куля через час t h0 - початкова висота (у даному випадку дорівнює 0 м, оскільки куля вилітає вертикально вгору від поверхні) v0 - початкова вертикальна швидкість кулі (1,8 м/с вгору, але спостереження як позитивна величина) g - прискорення вільного падіння (позитивне значення, приблизно 9,81 м/с² на поверхні Землі) t - час (1,7 секунди).

Підставимо значення і розрахуємо зростання:

h = 0 + 1,8 * 1,7 - (1/2) * 9,81 * (1,7)²

h = 3,06 - (1/2) * 9,81 * 2,89

ч = 3,06 - 14,19

год ≈ -11,13 м

Оскільки висота є відносною, що відраховується від вихідних точок (пістолета), значення -11,13 означає, що куля знаходиться нижче вихідних точок через 1,7 секунди після пострілу.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: zhasminalujanova
Предмет: Українська мова, автор: bilymvaleria