Предмет: Физика, автор: raregodsletter

У магнітному полі з індукцією 80 мТл на провідник зі струмом 10 А діє сила 40 мН. Під яким кутом до ліній індукції розміще- ний провідник, якщо його довжина дорівнює 10 см?
повне рішення з дано, формулами та розвʼязком (не з чат гпт)

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

30°

Объяснение:

Дано:

В=80мТл=0,08Тл

І=10А

F=40мН=0,04Н

L=10см=0,1м

а-?

F=BILsina=>

sina=F/(BIL)=0,04/(0,08*10*0,1)=0,5=30°

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: bandzavamari7