Предмет: Физика,
автор: tanyamalyarova2022
ДАЮ 15 БАЛОВ ответить пажалусто
1. Для нагрівання речовини масою 2 кг на 1°С витрачається 260 Дж. Чому дорівнює питома теплоємність речовини? Яка це речовина?
2. Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання на 1°С води об'ємом 0,5 л.
3. Мідне тіло, нагріте до 100 °C, внесено до води, маса якої рівнює масі мідного тіла. Теплова рівновага наступила при температурі 30 °С. Визначте початкову температуру води.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
ток 1 знаю бро
Объяснение:
Питома теплоємність (C) речовини визначається як кількість тепла (Q), необхідного для нагрівання одиниці маси (m) цієї речовини на одиницю температурного підвищення (ΔT). Формула питомої теплоємності виглядає так:
C = Q / (m * ΔT)
З ваших даних відомо:
- Маса речовини (m) = 2 кг
- Кількість тепла (Q) = 260 Дж
- Температурне підвищення (ΔT) = 1 °C
Підставимо ці значення у формулу:
C = 260 Дж / (2 кг * 1 °C) = 130 Дж / (кг * °C)
Таким чином, питома теплоємність цієї речовини дорівнює 130 Дж / (кг * °C).
tanyamalyarova2022:
Это 1 задача у вапросе 3
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: olesiashevchenkoua
Предмет: Математика,
автор: BuchatskyVlad
Предмет: Литература,
автор: ellavi
Предмет: Биология,
автор: temirlanalimbaev980
Предмет: Химия,
автор: yt2020