Предмет: Физика,
автор: maksdudka79
Водій почав гальмувати за швидкості автомобіля 90км/год. Обчисліть час гальмування і гальмовий шлях якщо коефіцієнт тертя - 0,5
555ai555:
m*V^2 / 2 = m*g*м*S..........S = V^2 / (2*g*м) = 62,5 м
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
V = 90км/год = 25 м/с
μ = 0,5
t = ?
S = ?
вся кинетическая энергия была потрачена на работу силы трения.
Атр = Fтр*S = m*g*μ*S
Ek = Атр
m*V^2 / 2 = m*g*μ*S
S = V^2 / (2*g*μ) = = 25^2 / (2*10*0.5) = 62,5 м
a = V/t
S = V*t - (a*t^2 / 2) = V*t - (V*t / 2) = V*(t-t/2) = V*(t/2)
t = S*2 / V = 62.5*2 / 25 = 5 c
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: fantasiu
Предмет: История,
автор: ky9pvfcymw
Предмет: Математика,
автор: zhanerkestahanova
Предмет: Английский язык,
автор: begalievaaiganysh