Предмет: Физика,
автор: tl05b6543
2. Розрахуйте кількість теплоти, що виділиться при охолодженi стальної деталі масою 700 г на 30 ºС.
пожалуйста с дано, со всеми формулами. срочно!! дам 50б
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10500Дж
Объяснение:
Дано:
m=700г=0,7кг
∆t=30°C
c=500Дж/кг°С
Q-?
Q=cm∆t=500*0,7*30=10500Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: evelina777kubrak
Предмет: Математика,
автор: annaswhhh
Предмет: Математика,
автор: kjwnr692f8
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним