Предмет: Физика,
автор: ttelefon809
у каструлю налили 3 кг води за т-ри 30°С а потім додали 5кг води заа т-ри 80°С . Визначите т-ри суміші братва помогите. пж
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
61,25°C
Объяснение:
Дано:
m1=3кг
∆t1=30°C
m2=5кг
∆t2=80°C
t-?
cm1(t-t1)=cm2(t2-t)=>
t=(m2t2+m1t1)/(m1+m2)=
=(5*80+3*30)/(3+5)=61,25°C
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: georgiydiduk20
Предмет: Українська мова,
автор: anjutakosheva
Предмет: Алгебра,
автор: iraq9
Предмет: Литература,
автор: GalymAknur
Предмет: Литература,
автор: neyana90