Предмет: Физика,
автор: clashmini767228
Який об'єм олії нагріли на 100°С, передавши їй 200кДж теплоти? Питома тепло ємність олії 1700дж/кг•° а її густина 0,9кг/л
Ответы
Автор ответа:
1
Для вирішення цього завдання використаємо формулу для обчислення кількості теплоти:
Q = m * c * ΔT
де Q - кількість теплоти, m - маса речовини, c - питома теплоємність, ΔT - зміна температури.
Спочатку знайдемо масу олії. Для цього використаємо густину:
маса = об'єм * густина
Об'єм можна знайти, поділивши надану кількість теплоти на питому теплоємність:
об'єм = Q / (c * ΔT)
Підставимо дані:
об'єм = 200 кДж / (1700 Дж/кг•° * 100 °С) = 1.176 кг
Тепер знайдемо масу олії:
маса = об'єм * густина = 1.176 кг * 0.9 кг/л = 1.0584 л
Отже, об'єм олії, який було нагріто на 100°С, становить приблизно 1.0584 л.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: melenoten
Предмет: Українська література,
автор: sikoririna641
Предмет: История,
автор: annaberezovska41
Предмет: Математика,
автор: darina12389
Предмет: Математика,
автор: adiiisss