Предмет: Физика, автор: temr47508

Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 2 кг алюмінію від 10°С до 30°С? Питома теплоємність алюмінію 920дж/кг•°С

Ответы

Автор ответа: Аноним
3
Вирішила на листочку!! Кращу відповідь будь ласка
Приложения:
Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

36800Дж

Объяснение:

Дано:

m=2кг

∆t=30-10=20°C

c=920Дж/кг°С

Q-?

Q=cm∆t=920*2*20=36800Дж

Похожие вопросы