Предмет: История, автор: godaviktor734

СРОЧНО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: emzfgh6017
0
1) Запропонований логічний ланцюжок подає інформацію про кількість держав у різних континентах. Спочатку вказано, скільки держав розташовано на кожному континенті. Потім наводиться загальна кількість держав, яка обчислюється як сума держав з різних континентів.

Сутність логічного ланцюжка полягає в тому, щоб показати, як кількість держав на окремих континентах додається разом для отримання загальної кількості держав у світі. Згідно з наданими даними, сума держав на всіх континентах становить 194.

Отже, висновок полягає в тому, що за офіційною статистикою ООН, у світі існує 194 незалежних держави.

2) 1. Форма правління:
- 32 країни в Європі мають парламентську республіку, де глава держави є вищим представником, а виконавча влада контролюється парламентом.
- 12 країн у Європі мають конституційну монархію, де глава держави є монархом, але влада обмежена конституцією, а виконавча влада зазвичай належить уряду.

2. Форма адміністративно-територіального устрою:
- 38 країн у Європі мають унітарну систему управління, де вся влада концентрована в центральному уряді, і територією діляться на адміністративні одиниці.
- 6 країн в Європі мають федеративну систему управління, де влада розділена між центральним урядом і окремими федеративними одиницями, такими як штати чи регіони.

Ці цифри надають загальний огляд форми правління та адміністративно-територіального устрою в країнах Європи.

3) Європейський регіон останнім часом був свідком численних інтеграційних процесів, основні з яких включають:

1. Європейський союз (ЄС): ЄС постійно розширюється, включаючи нові країни-члени. Наприклад, Хорватія стала 28-м членом ЄС у 2013 році. Інтеграція в ЄС вимагає виконання низки політичних, економічних та правових стандартів.

2. Європейська асоціація: Багато країн, які не є членами ЄС, але розташовані в Європі, укладають угоди про асоціацію. Наприклад, Україна, Молдова та Грузія уклали Угоди про асоціацію з ЄС, що спрямовані на зближення з ЄС у різних сферах.

3. Шенгенська зона: Шенгенська зона дозволяє вільний рух людей, товарів та послуг між країнами-членами. Інтеграція в цю зону покликана спростити пересування в межах Європи.

Узагальнюючий висновок полягає в тому, що Європейський регіон останнім часом спостерігає значний ріст інтеграції між країнами, спрямований на поліпшення співпраці, економічного зростання та сприяння стабільності у регіоні. Ці процеси сприяють зближенню країн і сприяють розвитку спільних цілей і цінностей на європейському континенті.
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: martakruc8
Предмет: Қазақ тiлi, автор: angelinakomarovskaa8
Предмет: Алгебра, автор: nurtazinarman6