Предмет: Физика, автор: pollyanna142006

помогите срочно пожалуйста!!
допоможіть терміново

З якою силою діє однорідне
магнітне поле з індукцією 40 мТл на
провідник, довжина активної
частини якого 20 см, якщо сила
струму в ньому 15 А? Напрямок
магнітних ліній і напрямок струму
взаємно перпендикулярні
*

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

0,12H

Объяснение:

Дано:

B=40мТл=0,04Тл

L=20см=0,2м

І=15А

a=90°

F-?

F=BILsina=0,04*15*0,2*1=0,12H


pollyanna142006: велике дякую!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi, автор: musataevr74