Предмет: Физика,
автор: lenapitsu031
Терміново
Дротяна рамка опором 0,01 Ом перебуває у магнітному полі з індукцією 0,05 Іл. Площина рамки паралельна вектору індукції. Площа рамки 100 см'. Який заряд пройде через рамку при її повороті на 90°?
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення заряду, який пройде через рамку при її повороті на 90°, ми можемо скористатися формулою:
Q = B * A * cos(θ)
де:
Q - заряд, який пройде через рамку,
B - індукція магнітного поля,
A - площа рамки,
θ - кут між напрямом індукції і нормаллю до площини рамки.
У вашому випадку, дано:
B = 0.05 Тл (Тесла),
A = 100 см² = 0.01 м²,
θ = 90°.
Спочатку, конвертуємо площину рамки в квадратні метри:
A = 0.01 м²
Потім обчислимо значення заряду:
Q = 0.05 Тл * 0.01 м² * cos(90°)
Q = 0.05 Тл * 0.01 м² * 0
Оскільки cos(90°) дорівнює 0, формула показує, що заряд, який пройде через рамку при її повороті на 90°, дорівнює нулю.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: eva79326
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: annakohanova749
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bekzatzhakypbekov08
Предмет: Математика,
автор: azhar2501