Предмет: Химия, автор: 1lmoqej

ТЕРМІНОВО!!!Допоможіть з завданням

Приложения:

Ответы

Автор ответа: S0mlis
0

Ответ:

ок

Объяснение:

Массовая часть углерода 40%

Кислорода 53,33%

Водорода 100-40-53,33=6,67%

1 моль вещества будет содержать соответственно:

Углерода 60/100*40=24 г = 2 моль атомов

Кислорода 60/100*53,33=32 г = 2 моль атомов

Водорода 60-24-32=4 г = 4 моль атомов

Значит, в молекуле 2 атома углерода, 2 атома кислорода, 4 атома водорода

C₂H₄O₂

CH3COOH

Уксусная кислота

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(C) = 40% або 0,4

w(О) = 53,33% або 0,5333

D(Н2) = 30

Найти: СxHy -?

w(Н) = 100% - w(C) - w(О) = 100 - 40 - 53,33 = 6,67% або 0,0667

Знайдемо відносну молекулярну масу невідомої речовини:

М(СxHy) = D(Н2) * М(Н2) = 30 * 2 = 60г/моль

Знайдемо кількість речовин у сполуці першого вуглеводню:

n(C) = w(C) *М(СxHy) /М(С) = 0,4 * 60/12 = 2 моль

n(H) = w(Н) *М(СxHy) /М(Н) = 0,0667 * 60/1 = 4 моль

n(О) = w(О) *М(СxHy) /М(О) = 0,5335 * 60/16 = 2 моль

С : Н : О = 2 : 4 : 2

Молекулярна формула  вуглеводню : С2Н4О2 - оцтова кислота

Похожие вопросы