Предмет: Физика, автор: saska7323

Автобус рухаючись зі швидкістю 64 км/год доїхав від 1 населеного пункту до іншого за 30 хвилин з якою швидкістю повинен рухатися пішохід щоб подолати ту саму відстань за 3 години.
ПРОШУ ДАМ 25б

Ответы

Автор ответа: timamustafin2009
0

Ответ:

Давайте спочатку знайдемо відстань, яку подолав автобус.

Швидкість автобусу = 64 км/год.

Час руху автобусу = 30 хвилин = 0,5 години.

Відстань, яку подолав автобус:

64 км/год × 0,5 год = 32 км.

Тепер давайте знайдемо швидкість пішохода.

Відстань для пішохода = 32 км.

Час руху пішохода = 3 години.

Швидкість пішохода = 32 км / 3 год = 10,67 км/год.

Отже, пішохід повинен рухатися зі швидкістю приблизно 10,67 км/год, щоб подолати ту саму відстань за 3 години.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kutoksana4