Предмет: Физика,
автор: pdi1111111111
Відстань від осі обертання до кінця годинної стрілки стінного годинника дорівнює 6 см. Визначте лінійну швидкість кінця стрілки
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: R=6 см; t=12 ч; v - ?
Время одного полного оборота часовой стрелки 12 часов. Путь конца стрелки - длина окружности радиуса 6 см.
v=S/t=2πR/t=2π*6/12=π см/ч=
10π мм/ч=10*3,14=31,4 мм/ч.
Или 31,4 мм/год.
Это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Masha12Shemet
Предмет: Алгебра,
автор: willybot9
Предмет: Информатика,
автор: vieravakulenko
Предмет: Алгебра,
автор: prokopey17
Предмет: Математика,
автор: fantatyana111