Предмет: История, автор: Аноним

Складіть тези статті «Порохова діжка Європи» на початку ХХ століття» Спасибо большое!​

Ответы

Автор ответа: kamenkovaanastasia95
1

1. Порохова діжка - це новий вид зброї, який з'явився на початку ХХ століття в Європі.

2. Вона була розроблена на основі принципу вибуху пороху та мала значно більшу потужність, ніж традиційна вогнепальна зброя.

3. Порохова діжка стала основним видом зброї у Першій світовій війні та суттєво змінила характер війни.

4. Вона також стала причиною розвитку нових видів захисту, таких як бронежилети та бункери.

5. Порохова діжка мала значний вплив на подальший розвиток зброї та військової техніки, що вплинуло на хід історії Європи та світу.

1. На початку ХХ століття в Європі було багато політичних та територіальних конфліктів, які призвели до напруження між державами.

2. Зброя стала дедалі потужнішою та ефективнішою, що зробило можливим проведення масштабних війн з великою кількістю жертв.

3. Гонка озброєнь, що розпочалася на початку ХХ століття, призвела до збільшення кількості зброї та розширення арсеналу країн.

4. Політичні та економічні інтереси держав викликали конфлікти, які не могли бути вирішені дипломатичним шляхом.

5. Розширення колоніальних імперій та залучення нових територій до сфери впливу держав призвело до збільшення напруження в міжнародних відносинах.

6. Утворення союзів та блоків держав зробило можливим проведення масштабних війн з більшою кількістю учасників.

7. Великі держави стали впливовими на міжнародній арені та намагалися зберегти свої інтереси, що призвело до конфліктів з меншими державами.

8. Націоналізм та імперіалізм стали важливими чинниками, що вплинули на міжнародні відносини та призвели до конфліктів.

9. Розвиток промисловості та технологій призвів до збільшення кількості зброї та розширення можливостей для проведення війни.

10. Система союзів та договорів не змогла запобігти конфліктам та воєнам.

11. Великі держави намагалися зберегти свої інтереси в межах континенту, що призвело до виникнення системи блоків.

12. Політичні та економічні інтереси держав викликали конфлікти, які не могли бути вирішені дипломатичним шляхом.

13. Гонка озброєнь призвела до збільшення кількості зброї та розширення арсеналу країн, що зробило можливим проведення масштабних війн з великою кількістю жертв.

14. Розвиток націоналізму та імперіалізму став причиною конфліктів та воєн.

15. Розширення колоніальних імперій та залучення нових територій до сфери впливу держав призвело до збільшення напруження в міжнародних відносинах.

16. Націоналістичні рухи та релігійні конфлікти сприяли розвитку міжнародних конфліктів.

17. Політичні та економічні інтереси держав викликали конфлікти, які не могли бути вирішені дипломатичним шляхом.

18. Розширення колоніальних імперій та залучення нових територій до сфери впливу держав призвело до збільшення напруження в міжнародних відносинах.

19. Великі держави намагалися зберегти свої інтереси в межах континенту, що призвело до виникнення системи блоків.

20. Розвиток промисловості та технологій призвів до збільшення кількості зброї та розширення можливостей для проведення війни.


kamenkovaanastasia95: Додала
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofasani325
Предмет: Музыка, автор: missikitty38
1 Выберите вокальные жанры: А) романс В) соната Д) симфония Б) опера Г) песня Е) прелюдия 2 Закончите определение. Выберите правильный ответ: Вокальное произведение для голоса в сопровождении какого-либо инструмента – это А) романс В) соната Б) опера Г) симфония 3 Кому Михаил Глинка посвятил романс «Я помню чудное мгновенье»? А) Анна Керн; В) Екатерина Керн; Б) Наталья Гончарова; Г) Елизавета Воронцова 4 Вставьте в текст пропущенные слова. Ответ запишите в виде цепочки порядковых номеров вставленных слов (4-7-1……): Я помню чудное_______________ : Передо мной___________ ты, Как ___________ виденье, Как гений чистой _________ В томленьях __________безнадёжной, В _________шумной суеты, Звучал мне долго_________ нежный И___________ милые черты. 1 мимолетное 3 голос 5 снились 7 явилась 2 красоты 4 мгновенье 6 тревогах 8 грусти 5.Установите соответствие между названиями романсов и композиторами. Композиторы: Романсы: 1.Александр Александрович Алябьев А) «Вечерний звон» 2.Михаил Иванович Глинка Б) «И скучно, и грустно» 3.Александр Егорович Варламов В) «Красный сарафан» 4.Александр Львович Гурилёв Г) «Я помню чудное мгновенье» 6 Иллюстрацией к какому романсу может быть эта картина В. Феклистова «Приготовление к венцу»? А) «Зимняя дорога» Б) «Вечерний звон» В) «И скучно, и грустно» Г) «Нет, не тебя так пылко я люблю» Д) «Красный сарафан» 7 Выбери романсы, которые Михаил Глинка написал на стихи Александра Пушкина: А) «Не пой, красавица, при мне» Д) «Однозвучно гремит колокольчик» Б) «Вдоль по улице метелица метёт» Е) «Матушка-голубушка» В) «Белеет парус одинокий» Ж) «Я помню чудное мгновенье» Г) «В крови горит огонь желанья» З) «Признание»
Предмет: Математика, автор: snezanalozanikova