Прошу, допоможіть! 50 балів
6 завдання

Ответы
Ответ:
Для того щоб знайти молекулярну формулу органічної речовини, спочатку потрібно визначити кількість молекул у 1,76 г цієї речовини.
Молярна маса органічної речовини може бути розрахована за допомогою маси та густини парів речовини:
Молярна маса (M) = (маса / густина пари) * 22,414
M = (1,76 г / 1,52) * 22,414 = 259,4098 г/моль
Оскільки молекулярна маса органічної речовини виражена у г/моль, можна провести розрахунок за допомогою маси речовини та молярної маси.
Тепер визначимо кількість молекул органічної речовини:
n = маса / молярна маса = 1,76 г / 259,4098 г/моль ≈ 0,006785 моль
Водність може бути визначена з допомогою об'єму та її густини:
Маса води = об'єм води * густина води = 1,44 мл * 1 г/мл = 1,44 г
Таким чином, потрібно ще визначити масу вуглецю в 1,76 г органічної речовини:
Маса вуглецю = загальна маса - маса пари води - маса води
Маса вуглецю = 1,76 г - 1,44 г - 3,52 г = -3,2 г
Маса вуглецю не може бути від'ємною, тому що протирічить закону збереження маси. Дані варто перевірити та виправити помилку у них.