Предмет: Физика,
автор: kasatkinpavel370
Скільки тепла виділиться при кристалізації 2 кг води взятої за температури 0 градусов С та подальшому охолодженні отриманого льоду до -5 градусов С?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для вирішення цього питання, потрібно знати питому теплоємність льоду, питому теплоту кристалізації води і температуру кристалізації води. ці величини дорівнюють:
Питома теплоємність льоду: C = 2,110³ Дж/(кгК)
Питома теплота кристалізації води: λ = 334000 Дж/кг
Температура кристалізації води: T = 0 °C
Тепер можна скористатися формулою для обчислення кількості теплоти, яка виділяється при кристалізації маси m води і подальшому охолодженні льоду до температури t:
Q = λm + Cm(T - t)*
Підставляючи дані у формулу, отримуємо:
Q = 3340002 + 2,110³2(0 - (-5)) = 668000 + 21000 = 689000 Дж
Отже, при кристалізації 2 кг води взятої за температури 0 °C та подальшому охолодженні отриманого льоду до -5 °C виділиться 689000 Дж теплоти.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: diashgyui
Предмет: Русский язык,
автор: tomirisdoshanova2020
Предмет: Математика,
автор: maratadai72
Предмет: Обществознание,
автор: lidysikagramanyan