Предмет: Физика, автор: ustimene

3. Визначте кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 4 кг від 30°С до 80°C
з дано будь ласка!!!

Ответы

Автор ответа: tesffi228lol
1
Для визначення кількості теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі, ви можете використовувати формулу:

Q = mcΔT,

де:
Q - кількість теплоти (в джоулях),
m - маса алюмінієвої деталі (в кілограмах),
c - специфічна теплоємність алюмінію (приблизно 900 Дж/(кг·°C)),
ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія).

ДАНО:
m = 4 кг,
початкова температура (T1) = 30°C,
кінцева температура (T2) = 80°C.

РОЗВʼЯЗАННЯ:

ΔT = T2 - T1 = 80°C - 30°C = 50°C.

Тепер вставимо ці значення до формули:

Q = 4 кг * 900 Дж/(кг·°C) * 50°C = 180,000 Дж (або 180 кДж).

Отже, для нагрівання алюмінієвої деталі масою 4 кг від 30°C до 80°C потрібно 180 кілоджоулів (кДж) енергії тепла.
Автор ответа: Clizeq
0

дай лучший ответ пожалуйста

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ksskskskssks
Предмет: Право, автор: amirjonovalisher
Предмет: Алгебра, автор: supwrchika
Предмет: Алгебра, автор: nastochka2007