Предмет: Химия,
автор: andrejcenkoasa1
Просту речовину, утворену хімічним елементом, електронна формула зовнішнього енергетичного рівня якого — ...3s23p1,спалили в кисні масою 3,2 г. Обчисліть масу простої речовини, що витратили в результаті реакції.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
4P + 5O₂ → 2P₂O₅
Молярна маса P₂O₅:
= (2 * атомна маса P) + (5 * молярна маса O)
= (2 * 30.97) + (5 * 16.00)
≈ 61.94 + 80.00
≈ 141.94 г/моль
Маса кисню, що брала участь у реакції:
= 5 * молярна маса O
≈ 5 * 16.00
≈ 80.00 г
Маса простої речовини = (маса P / молярна маса P₂O₅) * 3.2 г
= (4 * 30.97 / 141.94) * 3.2 г
≈ 2.788 г
Відповідь:≈ 2.788 г
andrejcenkoasa1:
Велике дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vikacarevskaa6
Предмет: География,
автор: galinaodarchenco
Предмет: Английский язык,
автор: kristinalevcuk677
Предмет: Русский язык,
автор: nascnaat8
Предмет: Другие предметы,
автор: katyusha2009