Предмет: Физика, автор: solomiamasuikova33

Середній рівень
4. (1 бал) Яке прискорення автомобіля, якщо рухаючись рівноприскорено із
стану спокою за 25 с його швидкість стала рiвна 45 км/год?

Ответы

Автор ответа: M1n0taur
0

Щоб знайти прискорення автомобіля, використовуємо формулу прискорення:

а = (v - u) / t

де

а - прискорення,

v - кінцева швидкість,

u - початкова швидкість,

t - час.

У даному випадку:

v = 45 км/год,

u = 0 км/год (оскільки автомобіль рухається від стану спокою),

t = 25 с.

Перетворимо швидкість в м/с:

45 км/год = 45 * (1000 м/3600 с) = 12.5 м/с

Тепер можемо підставити відповідні значення в формулу прискорення:

а = (12.5 м/с - 0 м/с) / 25 с = 0.5 м/с²

Таким чином, прискорення автомобіля дорівнює 0.5 м/с².

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: guldana1984plcu