Предмет: Литература, автор: nazzisa

Охарактеризуйте персонажей данного отрывка из повести А.Куприна «Олеся». С помощью каких художественных средств и приемов автор выражает отношение к героям (минимум 2 средства)? Обьясните, с какой целью их использует автор.

Не одна красота Олеси меня в ней очаровывала, но также и ее цельная, самобытная, свободная натура, ее ум, одновременно ясный и окутанный непоколебимым наследственным суеверием, детски невинный, но и не лишенный лукавого кокетства красивой женщины. Она не уставала меня расспрашивать подробно обо всем, что занимало и волновало ее первобытное, яркое воображение: о странах и народах, об явленнях природы, об устройстве земли и вселенной, об ученых людях, о больших городах... Многое ей казалось удивительным, сказочным, неправдоподобным. Но я с самого начала нашего знакомства взял с нею такой серьезный, искренний и простой тон, что она охотно принимала на бесконтрольную веру все мои рассказы. Иногда, затрудняясь обьяснить ей что-нибудь, слишком, по моему мнению, непонятное для ee полудикарской головы (а иной раз и самому мне не совсем ясное), я возражал на ее жадные вопросы: «Видишь ли... Я не сумею тебе этого рассказать... Ты не поймешь меня».​

Ответы

Автор ответа: nedavnosergej
0

Загальний огляд художніх засобів та прийомів, які автор може використовувати для характеризації персонажів та вираження свого відношення до них.

1. Пряме описання: Автор може надавати читачу прямі описи зовнішності, характеру, думок та вчинків героїв, щоб передати їхню індивідуальність та особливості.

2. Діалоги: Розмови між персонажами можуть розкривати їх характери, мотивації та ставлення одне до одного. Автор може використовувати діалоги для виявлення конфліктів, злагоди або суперечливих відносин між героями.

3. Внутрішні монологи та роздуми: Автор може надавати можливість читачам зазирнути у внутрішні думки та почуття персонажів, щоб розкрити їхні внутрішні конфлікти і суперечності.

4. Символізм і метафори: Автор може використовувати символи і метафори для виразної характеристики персонажів та передачі певних тем або ідей.

5. Конфлікти та дія: Дія повісті та конфлікти, в які потрапляють персонажі, можуть служити засобом характеризації та розкриття їхнього характеру.

Мета використання цих художніх засобів - створити живих та переконливих персонажів, які сприймаються читачем як реальні особистості, і виразити авторське ставлення до них, відображаючи їхні риси, моральні конфлікти та роль у розвитку сюжету або ідей повісті.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: butenkopolina988
ДАЮ ВСЕ ЧТО ЕСТЬ, ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!!
3. Розташуйте події, описані в уривках, у хронологічній послідовності:
А) «І став княжити Володимир у Києві один. І поставив він кумири на пагорби, поза двором теремним: Перуна дерев’яного, і Хорса, і Дажбога, і Стрибога, і Симаргла, і Мокош. І приносили їм люди жертви, називаючи їх богами…»;

Б) «А печеніги почали йти на приступ, і зступилися вони на тім місці, де ото є нині свята Софія, митрополія руська; бо тоді це було поле поза городом. І сталася січа люта, і ледве одолів під вечір Ярослав, і побігли печеніги в різні боки…»;

В) «Мстислав вийшов на лови, і розболівся, і помер. І положили його в Чернігові в церкві святого Спаса, що її він спорудив був сам; було бо зведено її при ньому так заввишки, як, на коні стоячи, можна рукою досягти. Після цього ж узяв волость його всю Ярослав і став єдиновладником Руської землі»;

Г) «Бояри, відповідавши, сказали: «Якби лихий був закон грецький, то не прийняла б хрещення баба твоя Ольга, що була мудрішою за всіх людей». А Володимир, відповідавши, мовив: «То де ми хрещення приймемо?». І вони сказали: «Де тобі вгодно»».
Предмет: Українська мова, автор: viktoriagrigorash808
Предмет: Алгебра, автор: sovetskayank