Предмет: Физика, автор: jxxjxj

В алюмінієвому казанку масою 200 г нагрівають 1 л води на
газовому пальнику.


А. Унаслідок повного згоряння 0,2 кг природного газу
виділилося 88 МДж теплоти.
Б. Для нагрівання води в казанку від 20 °С до кипіння потрібно передати воді кількість теплоти 0,9 МДж.
В. Для нагрівання казанка витрачено 2 кДж теплоти.
ККД газового пальника дорівнює 4 %.

Ответы

Автор ответа: JSyo
0

Ответ:

Объяснение:

Спочатку переведемо всі величини в одиниці СІ:

0,2 кг = 200 г

88 МДж = 88 * 10^6 Дж

0,9 МДж = 0,9 * 10^6 Дж

2 кДж = 2 * 10^3 Дж

Тепер розглянемо дані:

А. Унаслідок повного згоряння 0,2 кг природного газу виділилося 88 МДж теплоти.

Це правильне висновок з величиною енергії, яка виділяється під час згоряння газу.

Б. Для нагрівання води в казанку від 20 °С до кипіння потрібно передати воді кількість теплоти 0,9 МДж.

Це також правильно, оскільки нагрівання води в казанку вимагає певну кількість теплоти.

В. Для нагрівання казанка витрачено 2 кДж теплоти.

Це невірно, оскільки 2 кДж (2000 Дж) надто мала кількість теплоти для нагрівання казанка.

ККД газового пальника дорівнює 4 %.

Це теж невірно. ККД (коефіцієнт корисної дії) вказує на ефективність пристрою. ККД 4% дуже низький для газового пальника.

Отже, правильні твердження - А та Б.

Похожие вопросы