Предмет: Физика, автор: dashaliada3

Дано: v = 400м/с l= 100 км t-?​

Ответы

Автор ответа: vova4710083
1

Щоб знайти час (t), треба врахувати відому відстань (l) і швидкість (v). Ваші дані вимірюються в різних одиницях вимірювання, але важливо зробити одиниці вимірювання сумісними.

Спочатку перетворимо відстань l з кілометрів (км) на метри (м), оскільки 1 км = 1000 м:

l = 100 км = 100,000 м

Тепер ми можемо використовувати одиниці вимірювання у метрах і швидкість у метрах на секунду для розрахунку часу. Використовуючи формулу v = l / t, де v - швидкість, l - відстань, t - час, ми можемо виразити час (t):

t = l / v

t = 100,000 м / 400 м/с = 250 секунд

Отже, час (t) дорівнює 250 секундам.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zoryana1314