Предмет: Физика,
автор: yuliakalashnikova202
У бак, що містить 10 кг води при температурі 20 °С, кинули шматок заліза масою 2 кг, нагрітий до температури 500 °С. При цьому деяка кількість води перетворилася на пару. Кінцева температура, що встановилася у баку дорівнює 4 °С. Визначте масу води, що перетворилася на пару.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁ = 10 кг
t₁ = 20°С
m₂ = 2 кг
t₂ = 500 °С
t₃ = 24 °С
Найти: m₃ - ?
Q₁ - тепло, передане під час охолодження
Q₂ - тепло, що отримане від води під час нагрівання та пароутворення
Q₁ = Q₂
Q₁ = с * m₂ * (t₂ - t₃) де с = 450 Дж/кг * °С питома теплоємність заліза
Q₂ = с * m₂ * (t₂ - t₃) + m₃ * L де с = 4200 Дж/кг * °С питома теплоємність води, L = 2260 * 10³ Дж/кг питома теплота пароутворення
с * m₂ * (t₂ - t₃) = с * m₂ * (t₃ - t₁) + m₃ * L
m₃ = ((с * m₂ * (t₂ - t₃) - с * m₂ * (t₃ - t₁))/L
m₃ = (( 450 * 2 *(500 - 24) - 4200 * 10 * (24 - 20)) / 2260 * 10³ =
= 260400/ 2260000 = 0,115 кг
yuliakalashnikova202:
дай бог тобі здоров'я!!! що б я без тебе робила
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nursauleaankyzy10
Предмет: Українська мова,
автор: gannagolubok2
Предмет: История,
автор: unus4482
Предмет: Физика,
автор: Слендер12