Предмет: Физика, автор: avorskij67uy

З'єднаємо побудовані точки лінією (рис. 10.2, 6). Отриманий вiдрi-
графік шляху велосипедиста.
зок прямої
Зверніть увагу! Велосипедист рухається рівномірно, тому шлях,
який вiн долае, можна визначити за формулою 1=vt, у будь-який
момент часу v=5 м/с; тому можна записати: 1=5t(м), де час t зада-
но в секундах. Рiвнiсть 1=5t
рiвняння залежності шляху, який
долае велосипедист, від часу спостереження.

Ответы

Автор ответа: maxtarasenko272012
0

Відповідь: Для побудови графіка шляху велосипедиста необхідно нанести точки (t, 1) на координатну площину, де t - час у секундах, а 1 - шлях, який долає велосипедист у метрах.

Оскільки шлях долає швидкістю 5 м/с, то шлях, пройдений велосипедистом, дорівнює 5t (м).

Отже, потрібний графік буде прямою лінією, що проходить через початок координат з кутовим коефіцієнтом 5 (коефіцієнт перед t).

Таким чином, графік шляху велосипедиста буде прямою, що проходить через початок координат з кутовим коефіцієнтом 5.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: jnbvbndr
Випишіть із речень граматичні основи; назвіть другорядні члени в простих реченнях, схарактеризуйте їх. З'ясуйте, чи є в тексті прості ускладнені речення; Батькам вдалося врятувати з-під німців і привезти із со бою до Уфи практично всі експонати Чернігівського музею Коцюбинського. Музей офіційно було включено до складу АН України, що отаборилася на той час в Уфі, було визначено на віть невеликий штат: батько працівник, сторож директор, мати науковий В. П. Мезенцев, який приїхав разом із нами з Чернігова, і бухгалтер - Лідія Петрівна Тичина. Зга- дується маленька кімнатка на першому поверсі двоповерхового дерев'яного будиночка в Уфі, в якій жили втрьох Павло Григо рович, Лідія Петрівна та її мати, сухенька, привітна, а живими гарними очима. Довге привітання виголосив друг Тичини Сайфі Куаш. Запам'яталися слова, вимовлені з характерним акцен том і пом'якшенням шиплячих: «Не хошю быть шертополох, хошю быть ландышь» Незабутній спогад: Павло Григорович разом із дружиною та її матір'ю співають колядки. Того разу я чула колядки вперше в житті. Відтоді не раз слухала їх у різ- ному виконанні: професіональні хори, народний спів, без краю зворушливе виконання Козловського з хором Великого театру. Але то було щось особливе, ні з чим не зрівнянне. Якщо можна уявити ангельський спів, так то був саме він. Вони співали не- голосно, голоси точні, як інструмент у досвідчених руках, абсолютний слух, ідеальне злиття голосів
Предмет: Английский язык, автор: pupil4v32
Предмет: Українська мова, автор: bcismariiagirenko