Предмет: География, автор: pupil678

З уроків історії пригадайте які країни g-20 були до другої половини ХХ ст. залежними територіями. Назвіть географічні та істричні чинники швидкого розвитку цих країн (на прикладі 1-2 країн).
ДАЮ 95 БАЛІВ ​

Ответы

Автор ответа: ivanfek011
2

Ответ:

У групу країн G-20, яка є економічною блоком, заснованим у 1999 році, увійшли різні країни з різними історичними шляхами та статусами. Проте, до другої половини ХХ ст. деякі з них були залежними територіями. Наприклад:

1. Індія: Індія була колонією Британської імперії до 1947 року. Головною причиною швидкого розвитку Індії було здобуття незалежності та відокремлення від Британської імперії. Історичний фактор відіграв значну роль у формуванні національної свідомості та прагненні до самостійності. Розвиток громадянського суспільства, засновання демократії, індустріалізація та економічні реформи також сприяли швидкому розвитку країни.

2. Бразилія: Бразилія також мала колоніальне минуле, була португальською колонією до 1822 року. Після отримання незалежності, географічні та природні чинники, такі як родючі ґрунти, великі ріки та природні ресурси, сприяли швидкому розвитку країни. Бразилія також здобула успіх завдяки індустріалізації, модернізації сільського господарства та розвитку експортного сектору. Соціально-економічні реформи, зосередження на освіті та наукових дослідженнях також сприяли швидкому розвитку країни.

Ці фактори, що поєднують історичні, географічні та соціоекономічні чинники, сприяли швидкому розвитку інших країн G-20, таких як Аргентина, Мексика та інші, які мали схожі колоніальні або залежні статуси раніше.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aizereberikbol
Предмет: Русский язык, автор: alexromanoff2007
Задание: запишите текст, вставляя пропущенные буквы и знаки препинания, раскрывая скобки. Выполните обозначенные цифрами виды разбора (С)начала в воздухе закружились о…дельные снежинки потом всё сильнее и сильнее зар..било в пустом оси(н/нн)ике. Скоро удары снежной кру(б/п)ки о стволы и ветки сл..лись в таинстве..ый ш..пот. Наутро среди пёстрых бугристых пашен и сизого жнивья п..тляли и уходили (в)даль белые д..роги. Выпавший снег так и (не)ра(сс/с)таял а потом по(д/т)сыпало ещё больше. Тетерева неторопливо бр..дили по мелкому снегу и ост..вляли крестики следов. А когда снег стал глубоким сразу перел..тели на берёзы кл..вать терпкие серё(ш/ж)ки. В..роны и галки в первые(3) метельные дни так и (не)ул..тали далеко от посёлка. Синиц(и/ы) с дерев(ъ/ь)ев опускались на деревя..ые стены сараев и других п..строек проворно прыгали по поле(н/нн)ицам дров и заборам. Даже л..сной дят..л надолго покинул лес и обосновался в д..ревне.(4) В (не)погоду и на ноч.. он прятался под навесом а утр..м врач(е/и)вал(2) старые б..рёзы и ло(в/ф)ко лазал по т..л..графным столбам. Поставьте знак ударения в следующих словах. Жалюзи, языковой (факт), позвонишь, кухонный. Банты, взяла, эксперт, черпать. Найдите и исправьте ошибку (ошибки) в образовании формы слова. Запишите правильный вариант формы слова (слов). 1) много облаков 2) пара ботинок 3) много советываю 4) с двухсот бойцами