Предмет: Химия, автор: qwe0xyu

встановіть, у якому випадку маса утвореної сполуки з кальцію та фосфору буде більша якщо, на певну масу кальцію подіяти надлишком фосфору,чи навпаки, якщо на таку ж саму масу фосфору подіяти надлишком кальцію.

Ответы

Автор ответа: Polindki
0

Ответ:

Об'ємні частки газів

Default (GPT-3.5)

User

Спалили 25 мл суміші кисню і водню. Після закінчення реакції та приведення продуктів реакції до нормальних умов залишилося 7 мл газу, в якому яскраво спалахує жевріюча скіпка. Визначте об'ємні частки газів у вихідній суміші

ChatGPT

Для визначення об'ємних часток газів у вихідній суміші, спростимо задачу.

Ми знаємо, що з 25 мл вихідної суміші залишилося 7 мл газу. Тобто, об'єм водню, який спалився у реакції, дорівнює 25 мл - 7 мл = 18 мл.

Тепер ми можемо визначити об'ємний відсоток кисню та водню в суміші. Об'єм водню дорівнює 18 мл, а об'єм кисню дорівнює різниці між об'ємом вихідної суміші та об'ємом водню, тобто 25 мл - 18 мл = 7 мл.

Тепер обчислимо об'ємні частки:

Об'ємний відсоток водню = (Об'єм водню / Об'єм вихідної суміші) * 100% = (18 мл / 25 мл) * 100% = 72%.

Об'ємний відсоток кисню = (Об'єм кисню / Об'єм вихідної суміші) * 100% = (7 мл / 25 мл) * 100% = 28%.

Отже, об'ємні частки газів у вихідній суміші становлять 72% водню та 28% кисню.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lixxiee
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: risemn1186