Предмет: Физика,
автор: SavaVodoliy
Допоможіть будь ласка.В алюмінієвій каструлі масою 500 г нагріли 1,5 кг води від 10 °C до кипіння. Яку кількість теплоти передано кастрюлі з водою.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
6078 kДж
Объяснение:
m₁=500 г =0,5 kг
m₂=1,5 kг
T₁=10 °С
T₂=100 °С; ΔT=100-10=90 °С
c₁=920 Дж/кг °С
c₂=4200 Дж/кг °С
Q ? Q=ΔT*(m₁*c₁+m₂*c₂)=90*(0,5*920+1,5*4200)=608400 Дж=
6078 kДж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: leraromashenko2
Предмет: Українська література,
автор: olexandra0507p
Предмет: Математика,
автор: svelicko014
Предмет: Литература,
автор: anastasiarogova733