Предмет: Физика, автор: demiano

Пожалуста помогите даю 40 балов
Яка кількість теплоти необхідна, щоб нагріти повітря в
кімнаті від 10 С, до 20 С. Об єм кімнати 10 м 3 . Густина повітря 1,29 .
Питома теплоємність повітря 1000 .

Ответы

Автор ответа: pliskaslava572
0

Для розрахунку кількості теплоти, можна використовувати формулу для обчислення теплового обміну:

Q = m * c * ΔT

Спочатку розрахуємо масу повітря:
маса = 10 м^3 * 1,29 кг/м^3 = 12,9 кг
Тепер можемо знайти кількість теплоти:

ΔT = 20 °C - 10 °C = 10 °C

Q = 12,9 кг * 1000 Дж/кг°C * 10 °C = 129,000 Дж
Відповідь: 129,000 дж


demiano: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Kanina78