Предмет: Физика,
автор: artemgavrisenko
Провідник, по якому проходить струм силою 20 А, розташований у магнітному полі. На провідник з боку магнітного поля діє сила 50 мН. Довжина активної частини провідника становить 8 см. По- ле і струм взаємно перпендикулярні. 1) Визначте індукцію магнітного поля. 2) Як потрібно змінити магнітну індукцію, щоб унаслідок збіль шення удвічі сили струму в провіднику сила Ампера, яка діє на провідник, не змінилася?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
I=20A
Fa=50*10^-3 H
L=0.08m
∠a=90°
B-?
зменшити вдвічі
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: makiazkiev
Предмет: Химия,
автор: ktb7
Предмет: Химия,
автор: katyqwertyuiop96
Предмет: Математика,
автор: ksanka53
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним