Предмет: Физика,
автор: rindiko58
Срочно через пів часа потрібно здати задачу . у калометр що містять 100г льоду при 0°С впустили пару що має температуру 100°С Скільки води виявляється в калометр безпосередньо після того як весь лід розтане? Питома теплота пароутворення води при 100°С дорівнює 2,26мДж/кг питома теплоємність води 4200 Дж/кг•°С‘ питома теплота плавлення льоду 0,33 мДж/кг. Дано знайти Розвязання формули
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 112г
Объяснение:
Дано:
m1=100г=0,1кг
λ=0,33МДж/кг=330000Дж/кг
t1=0°C
t2=100°C
L=2,26МДж/кг=2260000Дж/кг
с=4200Дж/кг°С
------------------------------
m-?
Согласно теплового баланса, теплота отданная паром и водой равна теплоте, принятой льдом:
Q1=Q2+Q3
Q1=λ*m1
Q2=L*m2
Q3=c*m2*(t2-t1)
Значит:
λ*m1=L*m2+c*m2*(t2-t1)=m2*(L+c*(t2-t1)
Отсюда масса пара равна:
m2=λ*m1/(L+c*(t2-t1))=330000*0,1/(2260000+4200*(100-0)=0,012кг
Масса воды в колориметре стала:
m=m1+m2=0,1+0,012=0,112кг=112г
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: bazarbaevaaisha5ha5
Предмет: Беларуская мова,
автор: kiryshapetrysha
Предмет: Литература,
автор: zagorodnukbogdan1
Предмет: Українська мова,
автор: danikyt0511
Предмет: Химия,
автор: danyamedvedev00