Предмет: Физика, автор: xjawug

Визначити скільки виділиться теплоти при перетворенні пари масою 150г при температурі 100°С у лід при температурі -5°С.​

Ответы

Автор ответа: siaowhy
0

Ответ:

При перетворенні 150 г пари при 100°C в лід при -5°C виділиться близько 6,168.6 Дж теплоти.

развернутый ответ:

Для розрахунку виділення теплоти при перетворенні пари в лід, можна використати рівняння:

Q = m * (ΔH_vaporization + ΔH_fusion)

Де:

Q - теплота (у джоулях)

m - маса речовини (у кілограмах)

ΔH_vaporization - теплота випаровування (парування) води при заданій температурі (у джоулях на грам води)

ΔH_fusion - теплота плавлення (замерзання) води при заданій температурі (у джоулях на грам води)

Для води:

ΔH_vaporization при 100°C ≈ 40,790 Дж/г

ΔH_fusion при 0°C ≈ 334 Дж/г

Температурна зміна для пари:

ΔT_vaporization = 100°C - 0°C = 100°C

Температурна зміна для льоду:

ΔT_fusion = -5°C - 0°C = -5°C

Тепер можемо розрахувати теплоту:

Q = 0.150 кг * (40,790 Дж/г + 334 Дж/г) = 0.150 кг * (41,124 Дж/г) ≈ 6,168.6 Дж

Отже, при перетворенні 150 г пари при 100°C в лід при -5°C виділиться близько 6,168.6 Дж теплоти.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nikolleta72