Предмет: История, автор: yaroslavmialenko

2. Ознайомтеся зі Статутом Кирило-Мефодіївського товариства (братства), що складається з Головних ідей та Головних правил (документи № 1 та 2). Визначте основні цілі товариства та можливі шляхи їх досягнення.
Документ № 1.
Витяги з джерела. Статут Кирило-Мефодіївського товариства (братства) (Головні ідеї):
1. «...духовне і політичне об’єднання слов’ян є їх істинним призначенням, до якого вони повинні прагнути».
2. «...при об’єднанні кожне зі слов’янських племен повинно мати свою самостійність».
3. «...кожне плем’я повинно мати народне правління, дотримуватися повної рівності співгромадян за їх народженням, християнським віросповіданням і станом».
4. «...правління, законодавство, право власності і просвіта у всіх слов’ян повинні базуватися на святій релігії Господа нашого Ісуса Христа».
5. «...при такій рівності освіченість і чиста моральність повинні слугувати умовою участі в управлінні».
6. «...має існувати спільний Слов’янський собор з представників усіх племен».
Документ № 2.
Витяги з джерела. Статут Кирило-Мефодіївського товариства (братства) (Головні правила):
1. «Створюємо товариство з метою поширення... (його) ідей... шляхом виховання молоді, літератури і збільшення кількості членів товариства».
7. «...товариство старатиметься знищити будь-яку писемну і релігійну ворожнечу... і поширювати ідею про можливість примирення протиріч у християнських церквах».
8. «...товариство старатиметься заздалегідь викорінити рабство і будь-яке приниження нижчих станів, рівночасно поширюючи грамотність».
9. «...правило «мета виправдовує засоби» товариство визнає безбожним».
Від себе попрошу простим язиком дати відповідь

Ответы

Автор ответа: mrgard
11

Ответ:

Статут Кирило-Мефодіївського товариства (братства) містить головні ідеї та правила, які визначають основні цілі та шляхи досягнення цих цілей товариства.

Головні ідеї товариства включають:

1. Об'єднання слов'ян для досягнення духовного та політичного співробітництва.

2. Збереження самостійності та права кожного слов'янського племені.

3. Встановлення народного правління та рівності між співгромадянами за народженням, віросповіданням і станом.

4. Законодавство, право власності та освіта повинні базуватися на християнській релігії.

5. Освіченість і моральність повинні бути умовою участі в управлінні.

6. Існування Слов'янського собору з представників усіх племен.

Головні правила товариства включають:

1. Поширення ідей товариства, виховання молоді, розвиток літератури та збільшення кількості членів.

2. Боротьба з писемною і релігійною ворожнечею та поширення ідеї про примирення у християнських церквах.

3. Викорінення рабства та приниження нижчих станів, сприяння грамотності.

4. Відкидання принципу "мета виправдовує засоби."

Отже, основною метою товариства є об'єднання слов'ян для зміцнення духовних та політичних зв'язків між ними та боротьба за справедливість, освіченість та рівність. Товариство відмовляється від насильства і прагне досягти своїх цілей шляхом мирних та освітніх засобів.


yaroslavmialenko: Вау, спасибі! А як ти так швидко написав?
blanzococovo: А де 9 завдання????
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: taransofia29
Тести до теми «Словотвір. Орфографія» 1. Зміни звуків НЕ вiдбувається при утворенні прикметника в рядку А Прага - празький Б ткач - ткацький В Кривий Ріг - криворізький Г казах - казахський 2. Суфікс -зьк- треба писати в прикметниках, утворених від усіх іменників рядку А печеніги, Славутич, Острог Б товариш, Золотоноша, Черкаси в Париж, Рига, Запоріжжя Г студент,депутат, турист 3. Букву с на місці пропуску треба писати в другому слові рядка А козак-коза..ький Б кріпак - кріпа..ький В товариш - товари.. ький Г чумак - чума, .ький 4. Неправильно написано прикметник А студенський Б агентський в фашистський Г солдатський 5. Букву щ на місці пропуску треба писати в слові А Туре..ина Б Доне..ина в Вінни..ина Г Київщина 6. Букви чч на місці пропуску треба писати в обох іменниках рядка А Львів..ина, Доне..ина Б Хмельни..ина, Вінни..ина В коза..ина, Миколаїв..ина 7. Разом треба писати кожне слово в рядку А кіно/огляд, видимо/невидимо, само/кат Б книго/люб, авто/гонщик, тишком/нишком В сан/станція, мікро/хвильовий, зоо/парк Г Туре..ина, Київ..ина Г хліб/сiль, земле/трус, овоче/сховище 8. Через ДЕФІС треба писати кожне слово в рядку А сон/трава, тишком/нишком, кімната/музей Б пусто/цвiт, воле/любний, міні/диктант В кіно/зірка, диван/ліжко, Інтернет/магазин Г фото/гурток, відео/салон, вело/спорт 9. Частину nie- треба писати разом з кожним словом у рядку А пів/хати, пів/Європи Б пів/Одеси, пiв/метрк В пів/ложки, пів/абрикоси Г пів/Дніпра, пів/городу 10. Через дефіс треба писати обидва слова в рядку А щастя/доля, більш/менш Б велико/душний, міні/футбол В абрикосово/полуничний, шести/денка Г авто/салон, екс/чемпіон у​
Предмет: Русский язык, автор: ivanovaarina416
Предмет: Русский язык, автор: alesiasavutina