Предмет: Экономика,
автор: barancukv8
ЗАДАЧА: Фірма виготовила 3000 штук морозива. Собівартість кожного -15,5 грн. за штуку, роздрібна ціна - 18,5 грн. Визначте доходи і прибуток фірми.
Даю 40 балів скоріше швидше
Ответы
Автор ответа:
0
Доходи фірми можна визначити, перемноживши кількість проданих штук морозива на роздрібну ціну за штуку:
Доходи = 3000 штук * 18,5 грн/шт = 55500 грн
Прибуток фірми можна визначити, віднісши від доходів собівартість виробництва:
Прибуток = Доходи - (Кількість штук * Собівартість за штуку)
= 55500 грн - (3000 штук * 15,5 грн/шт)
= 55500 грн - 46500 грн
= 9000 грн
Таким чином, доходи фірми складають 55500 грн, а прибуток - 9000 грн.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: oksanadykun4
Предмет: Литература,
автор: katelemeshko07
Предмет: Английский язык,
автор: greenfood
Предмет: Алгебра,
автор: bigshow7595
Предмет: Алгебра,
автор: ronasta68