Предмет: Физика,
автор: ttr00
9. Мідне тіло падає з висоти 800 м. На скільки градусів нагріється тіло, якщо 80 % його механічної енергії витрачається на нагрівання? Питома теплоємність міді дорівнює Дж kr.°C' 400
З дано і розв'язком
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 16°С
Объяснение:
Дано:
h=800м
с=400Дж/кг°С
Q=80%Qп
g=10Н/кг
-------------------
Δt-?
По условию 80% потенциальной энергии в момент падения тела переходит в тепловую. Значит:
0,8mgh=cmΔt
0,8gh=cΔt
Отсюда:
Δt=0,8gh/с=0,8*10*800/400=16°С
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: pevnev80
Предмет: Математика,
автор: mikhailssh
Предмет: Литература,
автор: annyutka210623
Предмет: История,
автор: liliyacamai
Предмет: Українська мова,
автор: shuparskaolya