Предмет: Химия,
автор: zlobnaaklubnicka
Задача. Як з 10 г мідного купоросу приготувати розчин, у якому масова частка купрум(ІІ)сульфату становить 10% ?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
M(CuSO4*5H2O)=160+180=340г/моль
m(CuSO4*5H2O)=10г
w(CuSO4)=10%
x=m(CuSO4)
160:340=х:10
х=160*10/340=4,7
m(CuSO4)=4,7г
m(р-ну)=4,7*100/10=470г
m(H2O)=470-10=460г
Необхідно взяти 10г CuSO4*5H2O і добавити 460г Н2О
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: hhyiznaet
Предмет: Английский язык,
автор: alisalisaheizel099
Предмет: Алгебра,
автор: firelisa81
Предмет: Русский язык,
автор: mymy140
Предмет: Математика,
автор: mshw