Предмет: Физика,
автор: 060508
8. Навколо деякої планети обертається супутник на висоті, яка дорівнює подвійному
радіусу цiєї планети. Супутник обертається з прискоренням - 1,5 м/с². Визначте масу
планети та період обертання супутника. Радіус планети дорівнює 5500 км. (3 бали)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
6,1*10²⁴ кг
5,8 год
Объяснение:
8. h=2*R=2*5500*10³=1,1*10⁷ м; r=R+h=5,5*10⁶+1,1*10⁷=1,65*10⁷ м
a=1,5 м/с²
G=6,67 *10⁻¹¹ м³·с⁻²·⁻¹кг
M, T ? F=G*m*M/r²=m*a; M=a*r²/G=1,5*(1,65*10⁷)²/(6,67 *10⁻¹¹)=6,1*10²⁴ кг
υ=S/T=2*π*r/T; T=2*π*r/υ; υ=√(a*r)=√(1,5*1,65*10⁷)=4975 м/с; T=2*π*1,65*10⁷/4975=20838 c=5,8 год
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: matviy2273
Предмет: Физика,
автор: nelaantonenkova
Предмет: Математика,
автор: mfan86006
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: mrimma605