Предмет: Физика, автор: marinakrutovska

яка кількість теплоти потрібна для нагрівання алюмінієвої ложки масою 100 г від 20⁰C до 60⁰C

Ответы

Автор ответа: lidiyavoloshka
1

Відповідь:

Q = mcΔt = 0.1*920*40=3680 Дж

Пояснення:

100 г = 0.1 кг

Δt  = 60⁰ - 20⁰ = 40⁰

с алюмінію = 920 Дж/(кг*С⁰)

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: masagog90
Предмет: Математика, автор: nika3657
Предмет: Русский язык, автор: sukasosimoiher