Предмет: Физика, автор: Angel77777777777

ДАЮ БАГАТО БАЛІВ!!!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: lizatrysh
1

Ответ:

Для знаходження загального опору ділянки АВ ми можемо використати закон сполучення опорів в паралельному колі.

За даними, R1 = 9 Ом, R2 = 5 Ом, та R3 = 9 Ом.

Спочатку знайдемо опір R23, який є опором R2 та R3 в паралельному з'єднанні:

1 / R23 = 1 / R2 + 1 / R3

1 / R23 = 1 / 5 Ом + 1 / 9 Ом

1 / R23 = (9 + 5) / (5 * 9) = 14 / 45

R23 = 45 / 14 Ом

Тепер ми можемо знайти опір Rtot, який є опором R1 та R23 в послідовному з'єднанні:

Rtot = R1 + R23 = 9 Ом + 45 / 14 Ом = (126 + 45) / 14 Ом = 171 / 14 Ом

Тепер, для знаходження сили струму в колі, ми можемо використати закон Ома, де E (ЕРС) дорівнює напрузі кола, і Rtot є загальним опором:

I = E / Rtot

I = 100 В / (171 / 14) Ом ≈ 82.456 Ампер

Отже, сила струму в колі дорівнює приблизно 82.456 Ампер.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Urrka
Предмет: Математика, автор: alexdiadenko
Предмет: Алгебра, автор: erkee697