Предмет: Химия, автор: sssxgh

Скільки води потрібно добавити до 120г розчину з масовою часткою солі 0,3, щоб вона знизилась до 20%?

Ответы

Автор ответа: romchek23
0

Ответ:

60г

Объяснение:

m(солi) = m(розчину) * w(солi) = 120 * 0.3 = 36г

m(нового розчину) = m(солi) / w(солi) = 36 / 0.2 = 180г

m(води потрiбно додати) = 180 - 120 = 60г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ualiasem80
Предмет: Математика, автор: eldanaulzhabaeva